Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 lipca 2011

Słodki biznes

Hellou :)
Dziś przeglądając co ciekawego jest z TV natknęłam się na program " Słodki biznes " na TLC. 


O czym jest ten program ?


Buddy Valastro prowadzi cukiernię Carlo's City Hall Bake Shop w Hoboken w New Jersey. Jest jednym z najsłynniejszych cukierników Ameryki. Wraz z nim pracuje zespół złożony z samych członków rodziny, będących zarazem doświadczonymi fachowcami w swojej dziedzinie. Program dokumentuje codzienne zmagania Buddy'ego, który dokłada wszelkich starań, by Carlo's Bake Shop stała się najlepszą marką na rynku cukierniczym. Ich praca jest walką z czasem i wymaganiami klientów.
A oto parę jego dzieł :
Co o nich myślicie ?
Podobają się Wam ?
Ja bym z wieeelką chęcią skosztowała takich tortów :)

6 komentarzy:

 1. Zawsze w nocy oglądam ten program, podziwiam dzieła jego i jego ekipy :)

  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o jaaa. ;d mógłby mi zrobić tort w kształcie bosika piłkarskiego. haha. :D fajny blog. zapraszam do siebie. może dodamy do obserwowanych? :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też oglądam ten program i go uwielbiam!!!! mój M. też robi takie torty angielskie jak Buddy i ten program w pewnym sensie jest inspirujący. Ja osobiście uwielbiam również jego drugi program - kuliarny "Buddy Valastro gotuje" i go bardzo polecam, również inspirujący i bardzo praktyczny. Tak więc świetny post! dzięki za odwiedziny i również dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne dzieła :>
  http://lovehaberdashery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolczyki z kubeczkami do wzięcia za caaaałe 20zł:) ceny są przykamuflowane w pewien sposób-w tytule każdej notki podane są po myślniku;)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam jego program :) i jego liczną i śmieszną rodzinkę. Oni naprawdę robią świetne torty. Ma też on inny program pt. "Buddy Valastro gotuje" ale nie umywa się on do "Słodkiego biznesu" :)
  oczywiście obserwuję (liczę na to samo) i zapraszam do mnie: http://nenka-my-wardrobe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń